Gryzolina z podwójnym porożem jelenia

39,20 48,50 

 

Gryzolina z podwójnym porożem jelenia, to połączenie szarpaka oraz gryzaka. Spędź ze swoim pupilem ciekawie czas, a do tego ciesz się z jego korzyści zdrowotnych. Pies będzie mógł bawić się z opiekunem. Jego zęby powinny być w lepszym stanie dzięki znajdującym się po obu końcach liny gryzakom z jelenia.

Dzięki trwałej formule produkt zapewni pupilowi długie godziny rozrywki i tym samym pomoże zredukować destrukcyjne nawyki. To świetny sposób na psią nudę! Gryzak poprzez regularne żucie odświeży oddech pupila oraz sprawi, że jego zęby będą silne, zdrowe i pozbawione kamienia. Niezwykły smak przysmaku z pewnością zachwyci Twojego czworonoga.

Odpowiedni gryzak jest ważnym elementem psiego świata. Czworonogi czerpią wiedzę poprzez różne zmysły. Warto zapobiegać lub ograniczyć gryzienie przez nie mebli czy kapci. Dużo zdrowsze i bezpieczniejsze będzie zaopatrzenie się w profesjonalny gryzak.

Poroże to źródło wapnia, fosforu czy magnezu. Wapń gwarantuje odpowiednią budowę kości. Zwiększa pobieranie tlenu przez mięśnie. Pies potrzebuje go, aby jego serce właściwie pracowało. Fosfor – oprócz funkcji budulcowej – utrzymuje pH krwi. Niedobór tych minerałów może skończyć się częstym łamaniem kości przez zwierzę. Niedobór magnezu czasem prowadzi do skurczy czy drżenia czworonoga.

 

Opis

Gryzolina z porożem jelenia rozmiar S 30 cm ( długość zabawki 30 cm, średnica sznurka 10 mm)

Gryzolina z porożem jelenia M 40 cm (długość zabawki 40 cm, średnica liny 10 mm )

 

Cechy produktu:

  • Nie zawiera konserwantów, barwników ani polepszaczy smaku.
  • Wpływa pozytywnie na zęby naszego popila.
  • Produkt jest wysokiej jakości, przez co będzie długotrwałą zabawką.
  • Bawełniana linia jest delikatna dla zębów i dziąseł psa.
  • Poroże jelenia pochodzi z corocznych zrzutów.

Skład:

bawełna, poroże ze zrzutów jelenia

 

 

Informacje dodatkowe

Rozmiar

S, M