O nas

Psy to nasza wielka miłość. Z pasją zajmujemy się hodowlą rasy Jack Russel Terrier. Nasz świat każdego dnia kręci się wokół nich, a lata doświadczenia i niemal każda chwila spędzana w ich towarzystwie sprawiły, że wiemy co dla nich najlepsze. Dzięki bacznej obserwacji charakteru i eksterieru każdego z naszych psów poznaliśmy ich największe potrzeby. Wiemy jak istotna jest odpowiednio zbilansowana, najwyższej jakości dieta dlatego psy w Amigojack czerpią zdrowie i energię prosto z diety BARF.

Komponowanie posiłków opierających się na mieszankach złożonych z różnego rodzaju mięs z kośćmi i bez kości sprawiają satysfakcję nam, ale przede wszystkim naszym pieskom.

Mięsne kompozycje to wartość sama w sobie, jednak chcemy by serwowana przez nas karma była dopieszczona w każdym calu. Z tego względu wzbogacamy wysokobiałkową karmę olejem z ryb morskich. Warzywa, owoce i podroby są również mile widzianym dodatkiem w miskach naszych psów.

Swoją wiedzą i doświadczeniem zapragnęliśmy dzielić się z Wami – równie wielkimi miłośnikami psów. Tak powstało Petitmit czyli marka w której liczy się psie dobro. Nasze karmy zostały skomponowane z myślą o niewielkich rasach, bo właśnie na nich znamy się najlepiej.

www.amigojack.pl