Ser himalajski z koperkiem

35,90 

Ser himalajski z dodatkiem koperku jest fantastycznym, naturalnym gryzakiem, który jest uwielbiany przez wszystkie psy. Oprócz funkcji gryzaka ser ściera nadmiar płytki nazębnej i delikatnie masuje dziąsełka, a przy tym bardzo szybko się trawi, dlatego Twojego psiaka nie będzie bolał brzuch. Gryzak jest bardzo wartościowy i stanowi idealne uzupełnienie diety Twojego pupila. Praktycznie nie zawiera tłuszczu, bo tylko 2%, za to posiada wysoką zawartość przyswajalnego biała, bo aż 84%. Dodatkowo zawiera ona takie minerały jak: wapń, magnez, potas, sód, żelazo, fosfor, cynk, miedź, mangan, selen. Ponadto jest bogaty w witaminy B1, B12, C, D, E, K oraz kwas foliowy.

Ser himalajski nie brudzi podłogi, nie robi się śliski i lepki, więc podłoga nie będzie się kleić. Dodatkowo nie posiada on żadnego nieprzyjemnego zapachu, żadnej chemii, ani żadnych konserwantów.

Zjedzenie całego gryzaka może zająć psu od godziny do nawet kilkunastu dni. Jest to idealny sposób na rozładowanie stresu i nadmiernych emocji u psiaka, a dodatkowo ser pomoże utrzymać prawidłową higienę psich zębów i dziąseł.

Zalecany jest dla wszystkich psów od 4-go miesiąca życia.
Rozmiar M – waga produktu 68-80 g

16 w magazynie

Opis

Skład produktu:

mleko odtłuszczone 98%, koperek 2%

Składniki analityczne:

białko 84%,

woda 11%,

tłuszcz 2%,

składniki mineralne 2%,

laktoza <0,5%