Soda Pup – Mata do lizania dla psa

69,90 

To nie jest zwykła mata do lizania !

Mata o regularnych wzorach, doskonale sprawdzi się u psów, które zaczynają przygodę z matami do lizania.  Dzięki zastosowaniu skomplikowanego wzoru tworzy swego rodzaju zagadkę umysłową dla twojego psa. Nie tylko relaksuje, ale także stymuluje i męczy zwierzaki. To idealne rozwiązanie na urozmaicenie posiłków Twojego psa.

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Ogromna ilość problemów behawioralnych u psów wynika z nie zapewnienia im odpowiedniej ilości stymulacji umysłowej i nudy.

Chociaż maty nie zastąpią porządnego spaceru i treningu z właścicielem, to świetnie sprawdzą się podczas dni kiedy nie możemy poświęcić psu tyle czasu ile byśmy chcieli, czy w czasie choroby. Psy z natury, są drapieżnikami, które przystosowane są do zdobywania pokarmu, dlatego e-maty to zdecydowanie lepsza opcja, niż tradycyjna miska. Żeby dodatkowo utrudnić zadanie możesz zamrozić matę. Po zabawie można umyć ją w zmywarce.

Mata stymuluje wydzielanie śliny, dzięki temu wspomaga zdrowie układu pokarmowego.

Pomaga w utrzymaniu świeżego oddechu, zdrowych zębów i dziąseł.

Znacznie spowalnia spożywanie pokarmu, dzięki czemu redukuje ryzyko wystąpienia skrętu żołądka u psa. To nie jest zabawka do żucia. Należy nadzorować zwierzę podczas korzystania z niej.

Jeśli mata ulegnie uszkodzeniu, natychmiast zabierz ją i zastąp nową.

Rozmiar:

L-20.32cm/20.32cm

 

Informacje dodatkowe

kolor

żółty, czerwony, różowy, fioletowy