Dieta Barf Bolończyk

Bolończyk to piesek o cudownej urodzie i równie cudownym zrównoważonym charakterze. Jego białe kręcone futerko przykuwa uwagę każdego, kto stanie na jego drodze. Doskonale wie jak urzec człowieka, pomagają mu w tym jego bystre czarne oczy i wesołe, przyjazne nastawienie. Zaraża swoim optymizmem, a przy tym jest czuły i oddany. W stosunku do obcych z reguły zachowuje dystans i potrzebuje krótkiej chwili aby się przyzwyczaić.

To rasa uchodząca za zdrową i długowieczną, pod warunkiem że zadbamy o jego podstawowe potrzeby, a w szczególności odpowiednią dietę. Ten mały uroczy piesek niczym nie różni się od innych ras, to mimo wszystko mięsożerca. Z tego też powodu należy podawać mu posiłki z wysoką zawartością mięsa. By zadbać o jego zdrowy wygląd, kondycję fizyczną, stan narządów wewnętrznych najlepszym wyborem będzie dieta Barf, oparta na surowych składnikach. Brak sztucznych dodatków, barwników czy konserwantów w diecie Barf jest gwarancją zapobiegania wielu schorzeń ze strony narządów wewnętrznych, jak również alergii.

Warunkiem jest jednak najlepsza jakość podawanych mieszanek. Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Przedstawiciele rasy Bolończyk to z reguły pieski mało wybredne, a często to łasuchy, dlatego chętnie będą zjadać każdą mieszankę mięsną. Ich rodzaj z kolei powinniśmy wybrać analizując kilka podstawowych czynników, jak np. waga psa czy poziom aktywności. Idealna będzie zarówno wołowina, indyk, koniecznie pamiętajmy również o rybach, które są głównym źródłem kwasów omega-3. Mają skłonność do przybierania na wadze więc należy ich dietę opierać przede wszystkim na mięsie o niższej zawartości tłuszczu.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.