Dieta Barf Cavalier King Spaniel

Cavalier King Spaniel, przyjazny, otwarty i łagodny pies o urodzie, której trudno się oprzeć. Przedstawiciele tej rasy to idealni towarzysze dzieci, są to psy rodzinne, posłuszne i inteligentne, chętne zarówno do nauki jak i do zabawy. Czasami budzi się w nich niewielki instynkt łowiecki, ale dobrze wyszkolony cavalier bez problemu wraca na zawołanie do opiekuna. Jest to pies bardzo towarzyski i uwielbia zabawy z innymi czworonogami.

Idealnie poradzi sobie z treningami sportowymi np. agility. Są to psy o cudownym zrównoważonym charakterze, dzięki czemu nadają się nawet dla niedoświadczonych właścicieli jako pierwszy pies w ich życiu.

By móc cieszyć się długo towarzystwem Cavaliera i aby jego życie upłynęło w dobrym zdrowiu musimy postarać się zadbać w jak największym stopniu o jakość posiłków jakie im podajemy. Dieta BARF oparta na surowym mięsie z dodatkiem warzyw, suplementów jest najlepszym rozwiązaniem dla cavalierów. Idealnie sprawdzi się zarówno wołowina, królik jak i kaczka, na szczególną uwagę w ich diecie powinny zasługiwać również mieszanki rybne, bogate w jod, witaminę D oraz kwasy omega-3.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Jego szata przykuwająca uwagę wymaga intensywnej pielęgnacji, aby utrzymać ją w idealnym stanie wybierz dietę Barf, która swoim składem i naturalnością pomoże Ci stworzyć idealne warunki do zadbania o wygląd pupila.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.