Dieta Barf Grzywacz Chiński

Grzywacz chiński to niewielki piesek o bardzo charakterystycznym wyglądzie, możemy spotkać nagiego grzywacza bądź owłosionego. Bez względu na rodzaj przedstawiciele tej rasy słyną z przyjaznej natury i oddania swojemu człowiekowi. Potrzebują jednocześnie bardzo dużo kontaktu ze swoim opiekunem, gdy trzeba jest bardzo posłuszny. Ma niezwykle zabawną naturę, skory do zabaw i nauki, w wychowaniu wymaga konsekwencji.

To rasa wbrew pozorom odporna na warunki atmosferyczne, uwielbiająca długie spacery. Oczywiście podczas mroźnych i upalnych dni zadbajmy o odpowiednią ochronę ciała grzywacza, szczególnie u bezwłosych osobników. U przedstawicieli nagich tej rasy bardzo łatwa jest pielęgnacja.

Jak u każdego innego czworonoga drogą do zdrowia i witalności jest dobra dieta, która stanowi najlepszą profilaktykę. Podobnie jak u innych ras również dla grzywacza powinna być to dieta bogata w najlepszej jakości mięso nieprzetworzone, bez sztucznych dodatków. Jedyna taka dieta to dieta Barf.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Rodzaj mięsa pod kątem np. kaloryczności, a także porcja dzienna musi być indywidualnie dobrana do danego osobnika. Powinniśmy przy tym brać pod uwagę przede wszystkim wiek psa, wagę, aktywność w danym dniu, jak również jego ogólną kondycję i fakt czy to grzywacz nagi czy owłosiony.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.