Dieta Barf Jack Russell Terrier

Jack Russel Terrier, stosunkowo młoda rasa, jednak ciesząca się ogromną popularnością. Jest to w zupełności zrozumiałe, gdyż to niezwykle przyjazny niewielkich rozmiarów pies. Przedstawiciele tej rasy to wulkany energii, otwarte na ludzi w tym dzieci. Absolutnie nie należy do typowych kanapowców, choć może tak wyglądać na pierwszy rzut oka. Wbrew pozorom jednak to mały pies o wielkim sercu prawdziwego łowcy. Kocha ruch i zabawy na świeżym powietrzu, zawsze skory do nauki. Wspaniały kompan podróży, czujny i gotowy do ochrony swojego Pana.

Aby sprostać jego psim wymaganiom właściciel Jacka musi zadbać o jego prawidłową dietę, bogatą w składniki wysokoenergetyczne i w niezbędne witaminy. Posiłek dla niego musi być pełnowartościowy, oparty o surowe mięso i określone źródła witamin. Dieta BARF to jest to, czego potrzebują przedstawiciele tej niezwykłej rasy. Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych. Nieodłącznym składnikiem ich diety powinny stać się również warzywa i owoce, podawane zgodnie z wytycznymi.

Naturalna dieta Barf jest niesamowicie ważna w przypadku tej rasy, pomaga utrzymać wagę, budując silne i zdrowe mięśnie dzięki łatwo przyswajalnemu białku zawartemu w surowym mięsie i ograniczając powstawanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Ma ogromny wpływ na ich piękny wygląd, ale przede wszystkim witalność i dobre zdrowie. Dzięki temu każdy właściciel będzie mógł się cieszyć ich towarzystwem przez wiele wspólnych lat.

Wybór diety Barf opartej na podawaniu posiłków na bazie surowego mięsa, w naturalny sposób zaspokoi jego potrzeby łowieckie, co jest uwarunkowane wysokim stopniem przyswajalności tryptofanu zawartego w mięsie nie poddanym obróbce termicznej.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.