Dieta Barf Pomeranian

Szpic miniaturowy, pomeranian zyskał bardzo dużą popularność, szczególnie w miastach. To małe zaledwie ok 3,5 kg pieski o puszystej szacie wymagającej starannej pielęgnacji. Mimo swych mini rozmiarów to niezwykle przyjazne, pewne siebie i tryskające energią stworzenia, często przecenia swoje możliwości w kontaktach z większymi psami. Z tego powodu bardzo ważna jest jego intensywna socjalizacja w wieku szczenięcym, nastawiona na spędzanie czasu z przedstawicielami innych czworonogów różnych ras. Pomeranian to rasa, która nie może być skazana na samotność, od swoich opiekunów oczekuje ogromnego poświęcenia, zainteresowania, spędzania z nim bardzo dużo czasu. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom nie sprawia problemów w większości sytuacjach. Uwielbia ruch i zabawy, warunkiem jest delikatne traktowanie go ze względu na jego budowę.

Szpic miniaturowy łatwo przybiera na wadze, więc jego dieta musi być dobrana z największą dokładnością. Jednocześnie zdrowa i najlepszej jakości, jak również wysoko przyswajalna i spełniająca wymagania pod kątem dostarczenia mu składników odżywczych, które pozwolą prowadzić szpicowi swój energiczny tryb życia. Surowe mięso bogate jednocześnie w najlepszym stopniu przyswajalne białko oraz niezwykle cenne i strawne tłuszcze pozwoli zadbać nam o potrzeby naszego małego ulubieńca.

Dieta Barf to jedyna najbardziej zbliżona do naturalnej dieta, która w niewielkiej porcji jest w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych składników i witamin tej bardzo wymagającej rasie. Idealny w ich przypadku będzie indyk, królik, choć nie należy rezygnować np. z kaczki czy wołowiny.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

W związku ze skłonnością do chorób serca ich waga musi być pod stałą kontrolą, minimalizujemy wtedy w znacznym stopniu ryzyko zachorowania.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.