Dieta Barf Pudel Miniaturowy

Pudel miniaturowy to mały piesek o niewielkich wymaganiach jeśli chodzi o spożytkowanie energii, bez problemu dostosuje się do życia w bloku, jeśli tylko zapewnisz mu zabawy fizyczne i umysłowe. Nie oznacza to jednak, że nie nadaje się dla osób aktywnych, bo jak najbardziej tak, będzie świetnym kompanem do joggingu i innych aktywności fizycznych. To rasa o bardzo osobliwym charakterze, jednak z reguły to psy czułe, przyjacielskie i pragnące jak najwięcej czasu spędzać ze swoim opiekunem, dlatego też samotność absolutnie nie jest dla nich. Chętnie bawią się z dziećmi oraz innymi psami. Jest to rasa niezwykle inteligentna i sprytna, ale też wrażliwa na różne bodźce.

Pudle należą do jednych z najzdrowszych i najdłużej żyjących ras na świecie. Podstawą w ich wypadku jest dieta, która będzie stanowić najlepszą profilaktykę w drodze do zdrowia i witalności. Tylko dieta Barf jest w stanie dać Twojemu psu to co najlepsze. Dodatkowo doskonale wpłynie na ich piękną szatę, która wymaga kompleksowej pielęgnacji. Biorąc pod uwagę ich bardzo dobry apetyt możemy sobie pozwolić na szeroką gamę produktów.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych. Jeśli zdecydujesz się na proponowane przez nas produkty bardzo długo będziesz się cieszyć pełnym energii, zdrowym kompanem.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.