Dieta Barf Foksterier Szorstkowłosy

Foksteriery szorstkowłose posiadają niezwykle ciekawy charakter, wymagają przy tym odpowiedniego wychowania. To radosne, pełne energii psy o silnym instynkcie łowieckim oraz ognistym temperamencie. Wymagają bardzo dużo aktywności fizycznej i umysłowej, sprawdzą się między innymi w psich sportach. Ich szkolenie powinno być poprowadzone w bardzo przemyślany sposób. Przedstawiciele tej rasy nawiązują silną więź z całą rodziną, z każdym chętnie się bawią, dobrze dogadują się także z dziećmi.

To psy czujne i bystre, dlatego zawsze poinformują o nadchodzącym gościu, są też bardzo odważne, co może okazać się problemem podczas spotkania z przedstawicielami większych ras.

Pielęgnacja tych psów oparta jest głównie na wyczesywaniu i trymowaniu sierści, aby utrzymać dobrą jakość sierści należy podawać naszemu psu najlepszej jakości nieprzetworzone pożywienie. Najlepsza w ich przypadku będzie dieta Barf , oparta na surowym mięsie, które nie jest poddane obróbce termicznej, nie zawiera sztucznych dodatków i barwników. W zamian za to bogata jest w najlepszej jakości przyswajalne białko pochodzenia zwierzęcego, które w przypadku psów o tak dużej aktywności jest niezbędne.

Wybór diety Barf opartej na podawaniu posiłków na bazie surowego mięsa, w naturalny sposób zaspokoi ich potrzeby łowieckie, co jest uwarunkowane wysokim stopniem przyswajalności tryptofanu zawartego w mięsie nie poddanym obróbce termicznej.

Foksteriery są narażone na wystąpienie różnych schorzeń typowych dla rasy, najczęściej pojawiają się u nich alergie. Dlatego dieta Barf  jest jedyną dostępną formą karmienia psa, która pozwala maksymalnie minimalizować ryzyko pojawienia się alergii oraz jej następstw.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.