Dieta naturalna Barf Buldog Angielski

Buldog angielski swoim wyglądem może wzbudzać respekt, jednak w rzeczywistości z natury to łagodny i przyjacielski pies o spokojnym i wesołym usposobieniu. Jego kontakty z dziećmi układają się bardzo dobrze, choć należy mieć je pod kontrolą ze względu na brak świadomości u buldoga odnośnie swojej masy i siły. Na obce zwierzęta reaguję bardzo różnie, toleruje te, z którymi się wychował. To psy dość ruchliwe, jednak nie wymagają zbyt intensywnych treningów, wystarczą mu  długie spacery. Zbyt duży wysiłek może spowodować problemy z oddychaniem.

Dostosuje się zarówno do domu z ogrodem jak i do bloku, jest bowiem mało hałaśliwy. Znosi pozostawianie go w domu samego, jednakże nie należy z tym przesadzać. Jeśli chodzi o szkolenie buldogów trzeba uzbroić się w cierpliwość. Są to bowiem psy uparte i niezależne, ale jednocześnie bardzo inteligentne. Mają dość silny charakter więc w wychowaniu liczy się przede wszystkim konsekwencja.

Buldogi angielskie są bardzo łatwe w pielęgnacji. Niestety są narażone na wiele różnych typowych dla rasy i budowy chorób i schorzeń. Skłonne są również do alergii. Mają z reguły dobry apetyt i tendencję do tycia, dlatego po pierwsze zakup szczeniaka ze sprawdzonego źródła, a po drugie dobór odpowiedniej diety pozwoli uniknąć wielu problemów zdrowotnych. Ze względu na ich budowę, umięśnione ciało, jak również niską aktywność buldogi angielskie powinny otrzymywać dokładnie dobraną pod kątem danego osobnika porcję pożywienia. Najlepsza pod każdym względem będzie dla nich dieta Barf, ze względu na jej skład. Mięso w ich diecie musi stanowić znaczącą większość podawanego pożywienia. Musi być ono najwyższej jakości, nie poddawane obróbce termicznej, bez sztucznych dodatków, które wywołują m.in. alergie. To osiągniemy przez podawanie surowego mięsa, jest to szczególnie ważne ze względu na fakt iż bardzo często u tej rasy można spotkać się z nadwrażliwością żołądka. Biorąc pod uwagę wymienione wyżej kwestie najlepszym wyborem będzie mięso chude w znacznej przewadze, może to być indyk, królik czy wołowina. Wysoce przyswajalne białko i bardzo dobrze strawne cenne tłuszcze zawarte w surowym mięsie pozwolą na rozwój pięknych mięśni bez zbędnie odkładającego się tłuszczu.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych. Jeśli zdecydujesz się na proponowane przez nas produkty bardzo długo będziesz się cieszyć pełnym energii, zdrowym kompanem.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.