Dieta naturalna Barf Gryfonik Brukselski

Gryfonik brukselski to cudowny mały pies rodzinny, szczególnie nadaje się do obcowania z dziećmi. Mimo swych niewielkich rozmiarów jest dość dobrze zbudowanym psem. To niezwykle przyjazny, niewykazujący zachowań niepożądanych psiak, który idealnie dogada się z każdym. Uwielbia przebywać w towarzystwie swojej rodziny, więc nie nadaje się, aby spędzać dużo czasu w samotności. Kocha zabawy, wspólne spacery, jednak najbardziej odpowiada mu spędzanie każdej możliwej chwili na kolanach swojego człowieka. Jest wierny i oddany, inteligentny i czujny. Gryfoniki mimo swego żywego i wesołego usposobienia nie są psami hałaśliwymi, dlatego idealnie nadają się do zamieszkania w blokach. Chętnie wezmą udział w różnych aktywnościach fizycznych, także w psich sportach, są zwinne i sprawne.

Ich szata z kolei wymaga regularnej, fachowej pielęgnacji. Aby jednak utrzymać ją w najlepszej kondycji należy wybrać dla nich najbardziej odpowiednią i najlepszą jakościowo karmę. Dieta Barf będzie doskonałym wyborem. Wspaniale wpłynie nie tylko na sierść, ale również na zdrowie naszego pupila. Dobra dieta jest jednocześnie najlepszą profilaktyką wszystkich ewentualnych schorzeń. Gryfoniki to z reguły cieszące się zdrowiem psy, zapewniając mu najlepszą dietę będziemy się cieszyć naszym przyjacielem długie lata.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Ze względu na ich z reguły doskonały apetyt należy z dużą starannością dobrać porcję dzienną dla konkretnego osobnika, jak również rodzaje mięs pod kątem zawartości tłuszczu. W diecie Barf jest to banalnie proste zadanie. Z pewnością idealnym mięsem będzie dla niego indyk, królik czy wołowina oraz bardzo ważne w ich przypadku mieszanki rybne, zawierające m.in. kwasy omega-3.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.