Dieta naturalna Barf Parson Russell Terrier

Parson russell terrier niewielkich rozmiarów pies o instynkcie łowieckim, potrzebujący bardzo dużo aktywności fizycznej. Jest więc psem dość wymagającym, zarówno pod względem organizowania mu czasu jak i konsekwentnego wychowania. To rasa niezwykle inteligentna i bystra, o wesołym usposobieniu. Dogada się z dziećmi pod warunkiem, że będzie delikatnie traktowany. Wymagania pod względem pielęgnacji nie są zbyt wygórowane.

Parson może cierpieć na kilka chorób, na które podatna jest rasa. Szczególnie ważna  w ich wypadku jest profilaktyka w postaci najlepszej diety. Wyłącznie dieta Barf zapobiegnie maksymalnie wystąpieniu niektórych schorzeń.

Ze względu na swój łowiecki instynkt to rasa odważna, niezależna i samodzielna. Wybór diety Barf opartej na podawaniu posiłków na bazie surowego mięsa, w naturalny sposób zaspokoi jego potrzeby łowieckie, co jest uwarunkowane wysokim stopniem przyswajalności tryptofanu zawartego w mięsie nie poddanym obróbce termicznej.

Tryb życia Parson russell terrier, jego poziom aktywności musi być wsparty odpowiednią dietą, dla typa łowcy nie znajdziecie nic lepszego od diety Barf. Warto ich dietę wzbogacić o warzywa owoce i odpowiednie suplementy. Najlepszej jakości białko zawarte w surowym mięsie pozwoli na budowę silnego, zdrowo umięśnionego ciała, a wysokiej jakości strawne tłuszcze dostarczą energii Twojemu zwierzakowi.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.