Dieta naturalna Barf Pekińczyk

Niewielki, pewny siebie pekińczyk o bujnym futrze jest idealnym towarzyszem w szczególności osób mało aktywnych. Jest to pies odważny o zrównoważonym charakterze, nie jest lękliwy ani histeryczny, nadaje się w szczególności dla osób starszych.

Dobrze znosi samotność, czasami bywa waleczny i mimo swoich rozmiarów potrafi postawić na swoim. Jest niezwykle oddany i uwielbia swojego właściciela, z kolei za kontaktem z obcymi nie przepada. Pekińczyki nie są zbyt tolerancyjne w stosunku do innych domowych zwierząt, a w zabawach z dziećmi nie czują się komfortowo, ze względu na swoją kruchą budowę. Ich szata wymaga regularnej pielęgnacji polegającej głównie na wyczesywaniu, dość obficie linieje.

Ze względu na małą aktywność pekińczyki mają tendencję do nadwagi.  Z tego też powodu bardzo ważna w jego psim życiu jest odpowiednia dieta. Najlepsza pod każdym względem będzie dla nich dieta Barf, ze względu na jej skład. Mięso w ich diecie musi stanowić znaczącą większość podawanego pożywienia. Musi być ono najwyższej jakości, nie poddawane obróbce termicznej, bez sztucznych dodatków, które wywołują m.in. alergie. Biorąc pod uwagę wymienione wyżej kwestie najlepszym wyborem będzie mięso chude w znacznej przewadze, może to być indyk, królik czy wołowina. Wysoce przyswajalne białko i bardzo dobrze strawne cenne tłuszcze zawarte w surowym mięsie pozwolą na rozwój mięśni bez zbędnie odkładającego się tłuszczu.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych. Jeśli zdecydujesz się na proponowane przez nas produkty bardzo długo będziesz się cieszyć pełnym energii, zdrowym kompanem.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.