Naturalna dieta Barf Pinczer Miniaturowy

Pinczer miniaturowy to tylko z pozoru mały, słodki, delikatny piesek. W rzeczywistości to niezwykle pojętny, odważny i cieszący się dobrym zdrowiem przyjaciel rodziny. Te małe pieski to wulkany energii, wymagające konsekwentnego wychowania i stałego przebywania ze swoim opiekunem. Przyszły właściciel powinien posiadać sporą wiedzę na temat tresury i wychowania psów, przy tym być konsekwentny i stanowczy. Dobrze wychowany pinczer będzie cudownym kompanem szczególnie dla osób bardzo aktywnych fizycznie. Przedstawiciel tej rasy będzie szczęśliwy z każdego rodzaju aktywności, byle towarzyszył mu jego człowiek.

To rasa o silnej, dobrze zbudowanej sylwetce i ciesząca się brakiem predyspozycji do chorób typowych dla małych ras. By móc spełnić wymagania pod względem choćby zapotrzebowania na składniki wysokoenergetyczne musimy zadbać o najlepszą dietę dla naszego psa.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Ze względu na poziom aktywności przedstawicieli tej rasy bez wahania możesz podawać właściwie każdy rodzaj mięsa, również te z większą zawartością tłuszczu, który jest bardzo dobrze trawiony, a jednocześnie niezwykle cenny dla naszych czworonogów. Natomiast najlepszej jakości łatwo przyswajalne białko zawarte w mięsie jest podstawą budowania zdrowych mięśni, organów, stawów. Bardzo cenne składniki i witaminy zawierają również mieszanki rybne dostępne w naszej ofercie.

Wybór diety Barf opartej na podawaniu posiłków na bazie surowego mięsa, w naturalny sposób zaspokoi również jego potrzeby łowieckie, co jest uwarunkowane wysokim stopniem przyswajalności tryptofanu zawartego w mięsie nie poddanym obróbce termicznej.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.