Dieta naturalna Barf Sznaucer Miniaturowy

Sznaucer miniaturowy ze swoim charakterystycznym wyglądem skrada serca wielu właścicieli. To niewielki piesek o ogromnym temperamencie, który bardzo chętnie spożytkuje na zabawach i treningach ze swoim opiekunem. Jest psem bardzo przywiązanym do człowieka, czułym i nie lubi przebywać sam przez dłuższy czas. Przedstawiciele tej rasy są pewne siebie i chętne do alarmowania nas jeśli coś ich zaniepokoi. To wesołe i energiczne psy potrzebujące sporej dawki ruchu i aktywnych zabaw. Dobrze dogada się z dziećmi, jednak należy pamiętać, że ze względu na budowę nie lubi zbyt niedelikatnego traktowania. Niezwykle inteligentne, bystre i samodzielne, co za tym idzie wymagające konsekwentnego wychowania i odpowiedniej socjalizacji.

Rasa ta wymaga regularnej pielęgnacji, często profesjonalnych zabiegów pielęgnujących sierść. Aby zachować szatę w idealnej kondycji bardzo ważną rolę odgrywa dieta, najbardziej zbliżona do naturalnej dieta BARF będzie doskonałym wyborem. Mięso w ich diecie musi stanowić znaczącą większość podawanego pożywienia. Musi być ono najwyższej jakości, nie poddane obróbce termicznej, bez sztucznych dodatków, które wywołują m.in. alergie. Wysoce przyswajalne białko i bardzo dobrze strawne cenne tłuszcze zawarte w surowym mięsie pozwolą na rozwój mięśni bez zbędnie odkładającego się tłuszczu.

Sznaucery to psy z reguły cieszące się bardzo dobrym zdrowiem, więc odpowiednia dieta stanowiąca jednocześnie najlepszą profilaktykę pozwoli na utrzymanie psa w najlepszym zdrowiu. Ze względu na to, że sznaucerki nie mają tendencji do tycia odpowiednie będzie dla nich zarówno mięso chude jak królik czy indyk, jak również tłusta kaczka i gęś. Bez sztucznych konserwantów i barwników stanowi najlepsze pożywienie dla naszego pupila. Należy pamiętać również o podawaniu wartościowych warzyw i owoców a także mieszanek rybnych.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych. Jeśli zdecydujesz się na proponowane przez nas produkty bardzo długo będziesz się cieszyć pełnym energii, zdrowym kompanem.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.