Dieta naturalna Boston Terrier

Boston terrier to stosunkowo nieduży piesek, umięśniony a jednocześnie zwinny i skoczny. Wspaniały pies rodzinny, bardzo towarzyski i oddany swoim ludziom. Dobrze dogada się zarówno z innymi zwierzętami domowymi jak i z obcymi psami. Świetnie dogada się z dziećmi w każdym wieku, należy jednak kontrolować ich relacje.

To żywiołowy i pełen werwy pies, chętnie będzie uczestniczył w pieszych wycieczkach, zabawach na świeżym powietrzu, a nawet w psich sportach jak np. agility. Potrzebuje sporej dawki codziennej aktywności. Nie lubi samotności, kilka godzin bez opieki nie stanowi dla niego problemu, jednak na dłuższy czas nie możemy zostawić go samego. Przywiązuje się do swojego opiekuna i staje się cudownym oddanym przyjacielem. Szkolenie przedstawicieli tej rasy to sama przyjemność, to psy niezwykle inteligentne i sprytne. Dobrze znosi cieplejsze letnie dni jednak należy chronić go przed minusowymi temperaturami.

Krótka szata bostonów jest łatwa w pielęgnacji. Jeśli chodzi o ich zdrowie, to jednym z częstszych schorzeń są skłonności do alergii, w późniejszym wieku mogą pojawić się problemy kardiologiczne i nowotworowe. Najważniejsza w ich wypadku jest profilaktyka, a najprostsza i najzdrowsza metoda, to dobra jakościowo dieta dla naszego pupila,. Bez sztucznych konserwantów i barwników, które mogą przyczyniać się np. do nowotworów, dieta bogata w najlepszej jakości wysoko przyswajalne białko, które przyczyni się do budowania zdrowych mięśni. Z kolei zawarte w niej łatwostrawne tłuszcze pozwolą dostarczyć Twojemu psu niezbędnej energii, jednocześnie nie tworząc zbędnej i szkodliwej dla niego tkanki tłuszczowej. Aby sprostać tym wymaganiom, jedynym dobrym wyborem jest dieta BARF.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych. Jeśli zdecydujesz się na proponowane przez nas produkty bardzo długo będziesz się cieszyć pełnym energii, zdrowym kompanem.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.