Dieta naturalna Buldoga Francuskiego

Coraz bardziej popularną rasą miejską staje się buldog francuski. Przede wszystkim ze względu na swój niewielki rozmiar i ugodowy charakter, ale także łatwą pielęgnację. Buldożki to bardzo łatwe w ułożeniu psy, przyjazne, otwarte na dorosłych i dzieci. To idealne psy dla opiekuna mieszkającego w bloku i prowadzącego mało aktywny tryb życia. To psiaki, które preferują krótkie mało męczące spacery ze względu na zadyszki, które są dość popularne w tej rasie. W jego wychowaniu najważniejsza jest konsekwencja, raz wykształcone zachowanie u tej rasy jest bardzo trudne do zmiany.

Ze względu na ich budowę, umięśnione ciało, jak również niską aktywność buldogi francuskie mają tendencję do nadprogramowych kilogramów. Z tego też powodu bardzo ważna w jego psim życiu jest odpowiednia dieta. Najlepsza pod każdym względem będzie dla nich dieta Barf, ze względu na jej skład. Mięso w ich diecie musi stanowić znaczącą większość podawanego pożywienia. Musi być ono najwyższej jakości, nie poddawane obróbce termicznej, bez sztucznych dodatków, które wywołują m.in. alergie. To osiągniemy przez podawanie surowego mięsa, jest to szczególnie ważne ze względu na fakt iż bardzo często u tej rasy można spotkać się z nadwrażliwością żołądka. Biorąc pod uwagę wymienione wyżej kwestie najlepszym wyborem będzie mięso chude w znacznej przewadze, może to być indyk, królik czy chuda wołowina. Wysoce przyswajalne białko i bardzo dobrze strawne cenne tłuszcze zawarte w surowym mięsie pozwolą na rozwój pięknych mięśni bez zbędnie odkładającego się tłuszczu.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych. Jeśli zdecydujesz się na proponowane przez nas produkty bardzo długo będziesz się cieszyć pełnym energii, zdrowym kompanem.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.