Dieta naturalna Jamnik

Jamnik ze swoim mądrym i uroczym spojrzeniem oraz specyficzną budową podbił serca wielu osób. To mały pies o wielkim i odważnym charakterze, jak na myśliwego przystało. Dziś ich rola uległa zmianie, w większości stały się psami rodzinnymi zamiast użytkowymi. W genach jamników nadal jednak jest zapisana ich pierwotna natura i z wielką chęcią rzucą się w pogoń za zwierzyną. To rasa o bardzo dużej pewności siebie, a oprócz tego zdarzają się wśród nich małe uparciuchy. Z tego powodu wymagają już od wczesnego wieku konsekwentnego wychowania. Należy zapewnić mu możliwość kontaktów z innymi psami. Wymagają również regularnej pielęgnacji sierści, do czego należy je przyzwyczaić w wieku szczenięcym. Ważne jest zarówno w wariancie długowłosym jak i krótkowłosym.

Ze względu na specyficzną budowę jamników i często pojawiających się problemów z plecami nie należy dopuścić u nich do nadwagi, dlatego ogromne znaczenie ma odpowiednia dieta, w tym przypadku BARF będzie najlepszym wyborem. Dieta Barf oparta na surowym mięsie w połączeniu z niezbędnymi dodatkami będzie stanowić podstawę utrzymania twojego psa w bardzo dobrym zdrowiu.

Wybór diety Barf opartej na podawaniu posiłków na bazie surowego mięsa, w naturalny sposób zaspokoi jego potrzeby łowieckie, co jest uwarunkowane wysokim stopniem przyswajalności tryptofanu zawartego w mięsie nie poddanym obróbce termicznej.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Nasz pies będzie cieszył się zdrowiem i dobrą formą, zawsze chętny do zabawy i długich spacerów, na których będzie mógł węszyć do woli.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.