Dieta naturalna Mopsa

Mops na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie silnego, ciężkiego psa z twardym charakterem. Rzeczywiście to kompaktowej wielkości nabite mięśniami stworzenie jednak o niezwykle przyjaznym i otwartym usposobieniu. Dodatkowo swoim zachowaniem przedstawiciele tej rasy są w stanie rozbawić nawet najbardziej poważnego właściciela. Uwielbiają spać, chrapiąc przy tym, jednak tak samo chętne są na wspólne przygody z opiekunem.

Mopsy mają dużą tendencję do tycia, łatwo wywnioskować, że są przy tym dużymi łasuchami. Bardzo ważna w ich przypadku będzie dobrze dobrana dieta, idealna będzie dieta BARF oparta na surowym mięsie, bez dodatku konserwantów, barwników i wypełniaczy, z odpowiednią ilością warzyw i witamin. Dieta Barf zbilansowana i podawana w dokładnie określonych porcjach pozwoli uniknąć problemów z nadwagą. Przewagę powinny stanowić mięsa o niskiej zawartości tłuszczu jak np.: indyk, królik, czy chuda wołowina, jak również mieszanki rybne, zawierające cenne witaminy i kwasy omega-3.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Odpowiednio żywione mopsiki cieszą się idealną formą i dobrym zdrowiem przez długie lata. Dostarczając swojemu psu witamin i najwyższej jakości pokarmu dbasz również o jego piękny wygląd zewnętrzny.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.