Dieta naturalna Terrier Walijski

Terier walijski to stosunkowo nieduży pies o mocnym charakterze, często uparty i nieustępliwy, ale też bardzo pracowity i pełen energii. Bardzo wesoły i otwarty, rzadko zdarza się, aby był lękliwy czy nieśmiały, co nie oznacza, że możemy zaniechać socjalizacji. W wychowaniu wymaga stanowczości i konsekwencji. To prawdziwy myśliwy z krwi i kości, niezależny i odważny. To jak dogada się z dziećmi i z obcymi w głównej mierze zależy od wychowania. Wymaga dość aktywnego trybu życia, więc psie sporty i długie spacery są jak najbardziej wskazane, aby mógł spożytkować swoją energię.

To rasa wymagająca umiarkowanej pielęgnacji, polegającej głównie na trymowaniu. Są to psy z reguły cieszące się bardzo dobrym zdrowiem. Podstawą w ich wypadku jest dieta, która będzie stanowić najlepszą profilaktykę w drodze do zdrowia i witalności. Tylko dieta Barf jest w stanie dać Twojemu psu to co najlepsze. W sposób indywidualny należy pochylić się nad doborem kaloryczności diety, biorąc pod uwagę przede wszystkim poziom aktywności naszego psa. Walijczyk bardzo dobrze przyswaja pożywienie, dlatego należy kontrolować jego wagę.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych. Jeśli zdecydujesz się na proponowane przez nas produkty bardzo długo będziesz się cieszyć pełnym energii, zdrowym kompanem. Idealny dla niego okaże się zarówno chudy królik, jak i tłusta gęś. Pamiętajmy również o rybach i jakże ważnych kwasach omega-3 w nich zawartych. Dodatkowe walory dadzą nam witaminy zawarte w warzywach i owocach.

Ponadto wybór diety Barf opartej na podawaniu posiłków na bazie surowego mięsa, w naturalny sposób zaspokoi jego potrzeby łowieckie, co jest uwarunkowane wysokim stopniem przyswajalności tryptofanu zawartego w mięsie nie poddanym obróbce termicznej.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.