Dieta naturalna West Highland Terrier

West Highland Terrier, mały biały miś, ale tylko z pozoru. W rzeczywistości to wulkan energii, terrier z krwi i kości. Mimo iż w ostatnich latach stał się głównie psem rodzinnym, jego łowcza natura daje o sobie znać. Niezwykle pewny siebie, odważny i nieustraszony wobec innych psów, często przecenia swoje siły. Swojego człowieka broni z całych sił i jest dla niego najlepszym przyjacielem niesamowicie do niego przywiązanym. Wobec obcych bardzo często zachowuje dystans.

To rasa mimo wszystko posłuszna i bardzo inteligentna, chętnie się uczą, biorą udział  w zabawach, szczególnie w tych w których mogą wykorzystać swoją ponadprzeciętną inteligencję. Uwielbiają długie spacery, na których przede wszystkim zajmują się węszeniem i poznawaniem terenu.

To psy, które wykorzystują ogromne pokłady energii, dlatego ich porcje żywieniowe muszą opierać się na mięsie. Najlepszą dietą opartą na surowym mięsie jest dieta BARF. Pozwoli skomponować posiłki zawierające niezbędne elementy psiej diety, która zapewni mu przede wszystkim zdrowie. Pozbawiona sztucznych dodatków pozwoli w dobrej kondycji utrzymać jego narządy wewnętrzne, jak również szatę. Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Szata Westie wymaga regularnej pielęgnacji, zadbana i zdrowa robi niezwykłe wrażenie. Dodatek witamin zawartych w warzywach czy owocach oraz odpowiednie suplementy pozwolą utrzymać ją w idealnej kondycji. Należy podawać mu również mieszanki rybne, dostarczające wielu niezbędnych cennych dla organizmu składników.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.