Gotowa dieta BARF

Żywienie według zasad BARF zyskuje coraz większą popularność. Jest to jadłospis, który zapewnia wszelkie niezbędne składniki odżywcze, a przy tym to biologicznie poprawna dieta dla psa. Wiele osób jednak obawia się, że przygotowanie surowej karmy dla pupila może być trudne i czasochłonne. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać gotową dietę BARF.

Gotowa dieta BARF dla psa – czy to możliwe?

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem żywienia według zasad BARF u swojego zwierzaka? To świetne rozwiązanie dla wielu czworonogów. Wśród zalet diety BARF można wymienić:

  • różnorodność

W żywieniu według takich zasad można liczyć na różnorodność. Dieta BARF składa się z wielu gatunków mięsa, ryb, jaj, tłuszczów, warzyw i owoców. Dzięki temu można zadbać o to, aby czworonóg nie miał monotonnego żywienia. 

  • wysoka odżywczość

Brak obróbki termicznej pozwala na zachowanie pełnych właściwości odżywczych pożywienia. Dobrze zbilansowana dieta BARF wesprze prawidłowe funkcjonowanie organizmu Twojego pupila.

  • odpowiednia dieta dla alergików

Karmienie psa z alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi może być wyzwaniem dla każdego opiekuna. Jadłospis według zasad BARF jest pozbawiony zbóż, które często przyczyniają się do dyskomfortu. Do tego umożliwia łatwe przeprowadzenie diety eliminacyjnej.

  • smakowitość

Surowe i soczyste kawałki mięsa, ryby, odpowiednia ilość warzyw i owoców to elementy, które wpływają na wysoką smakowitość diety BARF. Dzięki temu nawet wybredne zwierzęta jedzą karmę ze smakiem.

Wymienione atuty wpływają na to, że żywienie surowym pokarmem jest coraz bardziej popularne. Jednak wielu opiekunów narzeka na brak czasu czy wymaganej wiedzy dotyczącej potrzeb żywieniowych pupila, aby wprowadzić dietę BARF. Dla tych osób korzystne będzie zamówienie gotowych pakietów z asortymentu Petitmit. Nasza karma BARF jest odpowiednio zbilansowana i przygotowywana z wysokiej jakości składników. Pożywienie jest porcjowane, a następnie mrożone. W ten sposób nie musisz obawiać się o samodzielne przygotowywanie jadłospisu BARF dla swojego zwierzaka. Wystarczy zamówić odpowiedni rodzaj karmy w Petitmit.

Dlaczego warto kupić gotową dietę BARF dla psa?

Zastanawiasz się, co odróżnia nasze gotowe pakiety BARF? Korzystając z naszej oferty otrzymasz:

  • karmę stworzoną z wysokiej jakości składników odpowiadających standardom Human Grade,
  • produkt z jasnym składem,
  • idealnie zbilansowany jadłospis z odpowiednią ilością białka, tłuszczów, węglowodanów oraz witamin i minerałów.

Zamówienie gotowej karmy BARF od Petitmit to pewność, że psiak nie będzie jadł pożywienia ze zbożami, ulepszaczami czy antybiotykami.