Naturalna dieta Barf Dantie Dinmont Terrier

Dandie dinmont terrier to wyjątkowej urody pies z grupy terrierów. Ma również bardzo ciekawą historię, w tej chwili istnieje bardzo niewiele hodowli tej rasy. Jest to niezrozumiałe, przede wszystkim ze względu na to, że to piękne psy o miłym wesołym usposobieniu. Wyhodowany na psa myśliwskiego, jednak współcześnie przede wszystkim pies do towarzystwa. Nie oznacza to jednak, że w jego genach nie płynie już krew łowcy. Z tego względu też czasami przejawia cechy niezależności i potrafi być uparty. Jego wychowanie z reguły jednak nie sprawia większych trudności pod warunkiem, że właściciel jest konsekwentny i stanowczy. Nie lubi rozstawać się ze swoim opiekunem, dlatego należy już od pierwszych tygodni przyzwyczajać go to tego.

Jego sierść wymaga regularnej pielęgnacji. Wrażliwe są również oczy, o które należy dbać. Oprócz tego jest to rasa odporna i zdrowa przy zachowaniu wszystkich zaleceń. Należy dbać o jego kondycję i nie dopuścić do nadwagi, która obciąży ich kręgosłup. Ważne są w takim razie spacery i aktywność fizyczna na odpowiednim poziomie, mimo tych wymagań dostosuje się zarówno do domu z ogrodem jak i do bloku. By móc jednocześnie zadbać o jego sylwetkę jak i dostarczyć mu wystarczającej ilości składników odżywczych należy zapewnić mu najlepszej jakości pożywienie. Dieta Barf to świetny wybór pod każdym względem, oparta na surowym mięsie, które nie jest poddane obróbce termicznej, nie zawiera sztucznych dodatków i barwników. W zamian za to bogata jest w najlepszej jakości przyswajalne białko pochodzenia zwierzęcego.

W sposób indywidualny należy pochylić się nad doborem kaloryczności diety, biorąc pod uwagę przede wszystkim poziom aktywności naszego psa. Walijczyk bardzo dobrze przyswaja pożywienie, dlatego należy kontrolować jego wagę.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych. Jeśli zdecydujesz się na proponowane przez nas produkty bardzo długo będziesz się cieszyć pełnym energii, zdrowym kompanem. Idealny dla niego okaże się zarówno chudy królik, jak i wołowina czy kurczak. Pamiętajmy również o rybach i jakże ważnych kwasach omega-3 w nich zawartych. Dodatkowe walory dadzą nam witaminy zawarte w warzywach i owocach.

Ponadto wybór diety Barf opartej na podawaniu posiłków na bazie surowego mięsa, w naturalny sposób zaspokoi jego potrzeby łowieckie, co jest uwarunkowane wysokim stopniem przyswajalności tryptofanu zawartego w mięsie nie poddanym obróbce termicznej.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.