Naturalna dieta Barf Maltańczyka

Maltańczyki to rasa, która cieszy się wielkim zainteresowaniem, szczególnie osób chcących mieć swojego pupila zawsze obok siebie. To małe, sympatyczne psiaki o niezwykłej urodzie, które przyciągną uwagę każdej napotkanej osoby. Ten słodki z wyglądu zwierzak niezwykle skory jest zarówno do nauki jak i do zabawy. Są to inteligentne i odważne psiaki.

Ich piękna szata wymaga regularnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Jednak aby utrzymać ją w idealnym stanie powinniśmy zadbać o odpowiednią dietę dla naszego Maltańczyka. Są to psiaki dość wybredne i nie skuszą się na każdy rodzaj karmy. Najlepszym wyborem będzie dla nich naturalna dieta BARF, oparta na najlepszej jakości surowym mięsie. Szczególną uwagę należy też skierować w kierunku podawania mieszanej rybnych, które dostarczają m.in. kwasy omega-3, jodu i witaminy D.

Maltańczyki są niestety łasuchami, pod warunkiem, że posiłek jest atrakcyjny. Dieta BARF pozwoli w idealny sposób skomponować porcję, która w odpowiedniej ilości będzie stanowić jednocześnie zestaw niezbędnych składników odżywczych. To z kolei pozwoli dostarczyć naszemu psu odpowiedniej dawki energii, której potrzebują, aby móc nam towarzyszyć. W związku z tym, że łatwo popadają w nadwagę, posiłki dla nich muszą być dobrze przemyślane i skomponowane indywidualnie dla danego osobnika. Ważny jest tutaj poziom energii naszego psa, poziom aktywności, wiek, obecna waga. Najlepiej sprawdzą się u niego w przeważającej części chude mięsa surowe takie jak: królik, indyk, wołowina.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Dieta BARF wprowadzona w sposób łatwy do kontrolowania pozwoli w bardzo prosty sposób wyeliminować ewentualne produkty powodujące alergię u naszego Maltańczyka. Jest to niestety rasa, która posiada skłonności do alergii pokarmowych, dlatego Barf jest dietą idealną dla nich. Oparta na nieprzetworzonych termicznie składnikach z zawartością najlepiej przyswajalnego białka, bez sztucznych dodatków i konserwantów jest najlepszym wyborem.

Zaskakujący jest fakt, że szczeniaki tej rasy są jeszcze bardziej aktywne i ruchliwe. Dlatego tak niezmiernie ważne jest to, co podajemy naszym psom. Jakość posiłków jest kluczem do utrzymania dobrego zdrowia naszego pupila jak i wyglądu.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.