Naturalna dieta Barf Owczarka Szetlandzkiego

Owczarek szetlandzki mimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów w rzeczywistości to prawdziwy owczarek, ogromnie przywiązany do swojej rodziny. Przyjazny dla ludzi, jednak często zachowujący dystans. Swoim wyglądem łudząco przypomina swojego krewniaka Collie, choć w rzeczywistości to dwie w zupełności różne od siebie rasy.

Szetland to energiczny, aktywny, czujny zwierzak. Potrzebuje od swojego właściciela wiele uwagi, jednocześnie idealnie się do niego dostosowuje. Kocha dzieci, jednak wymaga delikatnego traktowania. Lubi spokój i harmonię i w takim domu będzie mu najlepiej.

Uwielbia się uczyć, chętnie podejmuje się każdego nowego zadania. To również rasa idealna do udziału w psich sportach. Oddany swojemu człowiekowi od niego wymaga tego samego. Jego stabilny charakter czyni go idealnym psem rodzinnym.

Rasa ta ma pewne skłonności do tycia, więc kluczowa w ich przypadku jest odpowiednia dieta. Najlepszym możliwym wyborem w ich przypadku jest karma naturalna najwyższej jakości, bez sztucznych dodatków, czyli Barf. To dieta oparta na surowym mięsie, należy uzupełnić ją wszelkimi witaminami zawartymi w warzywach czy owocach a także suplementami. Indywidualnie dostosowana dieta dla Twojego pupila pozwoli uniknąć nadwagi, problemów ze stawami, wpłynie bardzo korzystnie na utrzymanie w idealnej kondycji ich pięknej szaty oraz zapewni utrzymanie psiaka w najlepszym zdrowiu.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Idealna dla średnio aktywnego Szetlanda będzie wołowina, jagnięcina, choć optymalne będzie podanie różnorodnych gatunków mięs jednocześnie kontrolując wagę psiaka i biorąc pod uwagę np. ich aktywność.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.