Naturalna dieta Beagla

Beagle na pozór mały krępy pies o krótkim nogach i wyglądzie misia w rzeczywistości bardzo aktywny myśliwy i łowca. Ze swoim opiekunem może pokonywać spore dystanse, jest silny i wytrzymały, będzie dobrym kompanem osoby aktywnej. To psiak niezwykle ciekawski i chętny do wszelkich zabaw, szczególnie z dzieciakami. Uwielbia kiedy coś się dzieje, z powodzeniem można trenować z nim np. agility.

Ze względu na swój łowiecki instynkt to rasa odważna, niezależna i samodzielna, dlatego często zdarza mu się dominować. Wybór diety Barf opartej na podawaniu posiłków na bazie surowego mięsa, w naturalny sposób zaspokoi jego potrzeby łowieckie, co jest uwarunkowane wysokim stopniem przyswajalności tryptofanu zawartego w mięsie nie poddanym obróbce termicznej.

Jego poziom aktywności musi być wsparty odpowiednią dietą. Da typa łowcy nie znajdziecie nic lepszego od diety Barf. Beagle uwielbiają jeść i niestety mimo swego aktywnego sposobu bycia mają tendencję do tycia. Dobrze skomponowana dieta Barf pod kątem potrzeb danego pupila pozwoli w bardzo łatwy sposób pominąć ten problem, a także jego następstwa w postaci wielu chorób. Warto ich dietę wzbogacić o warzywa owoce i odpowiednie suplementy. Najlepszej jakości białko zawarte w surowym mięsie pozwoli na budowę silnego, zdrowo umięśnionego ciała, a wysokiej jakości strawne tłuszcze dostarczą energii Twojemu zwierzakowi.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Każdy właściciel marzy aby jego pies w dobrym zdrowiu i w pełni sił witalnych dożył długich lat i swoim towarzystwem pozwalał się cieszyć każdemu, kto z nim przebywa. Dlatego jakość podawanego mu jedzenia jest niezwykle ważna. Beagle z pewnością nie odmówi miski surowego mięsa indyka czy królika, które będą dla niego idealne. Pamiętaj również o cennych mieszankach z wołowiną czy rybami.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.