Naturalna dieta Chihuahua

Chihuahua, najmniejsza rasa świata, jednocześnie jedna z najdłużej żyjących. To miniaturowych rozmiarów pieski o silnym ego, odważne i pewne siebie. Mimo swojego niewinnego wyglądu wymagają konsekwentnego wychowania i poważnego traktowania.

Przedstawiciele tej rasy to psy zdrowe i długowieczne. Chętnie będą towarzyszyć swojemu opiekunowi w różnych aktywnościach fizycznych, nie mają również oporów, aby od czasu do czasu zostać same w domu.

Dieta tych psów, tak jak innych ras musi być oparta głównie na mięsie. Warunkiem jest jednak jego najlepsza jakość i zawartość witamin. Ten warunek spełnia dieta Barf, oparta na surowych składnikach, które nie są poddawane obróbce termicznej, to pozwala zachować im podstawowe wartości odżywcze, w tym ilość witamin i minerałów.

Te wszystkie powyższe wymagania spełnia proponowana przez nas karma. Mieszanki na bazie najlepszej jakości różnorodnych surowych mięs z dodatkami, dostarczającymi niezbędnych witamin i wartości odżywczych.

Rodzaj mięsa pod kątem np. kaloryczności, a także porcja dzienna musi być indywidualnie dobrana do danego osobnika. Powinniśmy przy tym brać pod uwagę przede wszystkim wiek psa, wagę, aktywność w danym dniu, jak również jego ogólną kondycję.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych.