Naturalna dieta Welsh Corgi

Welsh corgi to psy o niskim wzroście i jednocześnie bardzo dobrze zbudowanym tułowiu. Należą do psów wymagających bardzo mądrego i konsekwentnego wychowania, w przeciwnym razie przyswoją sobie złe nawyki i stanie się to niezwykle uciążliwe dla ich otoczenia. To rasa przyjazna, otwarta, bardzo energiczna i inteligentna. Welshi świetnie poradzi sobie z każdą nową sztuczką, niestety szybko się nudzi, więc warto mieć przygotowane w każdej chwili coś nowego. Często to psy uparte i wytrwale dążą do celu, mimo wszystko wykazują duże przywiązanie do rodziny. Chętnie pełnią rolę stróża, uważając to za niezłą zabawę.

Corgi są psami bardzo odpornymi na warunki atmosferyczne, należą też do rasy z reguły nie zapadającej na choroby. Podstawą w ich wypadku jest dieta, która będzie stanowić najlepszą profilaktykę w drodze do zdrowia i witalności. Tylko dieta Barf jest w stanie dać Twojemu psu to co najlepsze. W sposób indywidualny należy pochylić się nad doborem kaloryczności diety, biorąc pod uwagę przede wszystkim poziom aktywności naszego psa. Corgi mają tendencję do tycia, dlatego należy kontrolować jego wagę, aby zapobiec zbytniemu obciążeniu ich kręgosłupa.

Podając swojemu psu przygotowaną przez nas karmę na bazie różnorodnego surowego mięsa mięśniowego z odpowiednią ilością podrobów oraz kości w optymalnej proporcji masz pewność, że dajesz mu to co najlepsze. Nasze różnorodne mieszanki przygotowane z dbałością o każdy szczegół oparte o wiedzę i doświadczenie pozwolą dopasować odpowiednio zbilansowaną porcję pożywienia dla Twojego pupila, która zapewni mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze zgodnie z intencją natury.

Dietę Barf możesz wprowadzić w dowolnym wieku psa. Z pewnością sprawi to, że Twój pies będzie zdrowy, pełen witalności, będzie miał piękną szatę i dobrą odporność. Pozwoli ona także zapobiec powstawaniu wielu schorzeń czy alergii, jak również pomoże w leczeniu tych już nabytych